Jaunumi

Jau 11. reizi tiek organizēta 6 dienu atveseļošanās un mācību programma veselības centrā "Kundawell Jūrmala". Programma notiks 2019.gada 10.-15. jūnijā.

Diagnostika un ārstēšana, izmantojot tradicionālās Ķīnas medicīnas, cigun un Ķīnas imidžterapijas metodes.

6 dienu programmā iekļauts:

  • Centra ārstu un imidžterapeitu apskate, konsultācija un veselības programmas individuālā sastādīšana pirms un pēc terapijas kursa.
  • 12  imidžterapijas seansi.
  • Yi - Xiang cigun terapijas metodes ievadlekcija un praktiskās nodarbības
  • 1. pakāpes Džun Juaņ cigun apmācības (Edgars Vasiļevskis, Jekaterina Stankeviča)
  • Ikdienas grupas rīta vingrošana jūras krastā

Programmas cena:

  • Tiek noteikta individuāli pēc iesnieguma saņemšanas

Programmā nav iekļauts:

Transports uz programmas norises vietu, vīza, dzīvošana. Palīdzēsim izvēlēties un rezervēt Jums izdevīgāko apmešanās vietu programmas laikā.

Papildus piedāvājam dažādu nozaru medicīnas konsultantus un terapiju (osteopāts, algologs, Ķīnas medicīnas ārsts, internās medicīnas un pediatrijas speciālisti).

Jūsu komfortam kursa laikā ir iespējama  stacionēšana Jūrmalas slimnīcas dienas stacionārā.

Detalizētai informācijai par programmu, lūdzu sazinieties ar mums telefoniski vai e-pastā!

Aizpildiet pieteikšanās formu, lai pieteiktos dalībai veselības programmā  Kundawell Jūrmala Veselības centrā, Jūrmalas slimnīcā. 

Ceram un drīzu tikšanos Jūrmalā!  


Šā gada 11.februārī 13.00 - 19.00 "Kundawell Jūrmala" centrā notiks vienas dienas seminārs - meistarklase  "Senās tradicionālās Ķīnas medicīnas procedūras - guaša un moksa cigāru terapija". 

Tradicionālā Ķīnas medicīnā īpaši ziemas periodā sevišķi aktuālas kļūst procedūras, kuras paredzētas aukstuma izvadīšanai no ķermeņa. Aukstums ir galvenais ārējais patogēnais faktors, kas izraisa virkni patoloģisko procesu cilvēka organismā un rada labvēlīgu vidi visdažādāko akūto un hronisko slimību attīstībai. Aukstumu izvadīt palīdz divas klasiskās Ķīnas medicīnas procedūras - guaša un moksa cigāru terapija. 

Guaša un moksa cigāru terapija ir plaši pazīstamas tradicionālās Ķīnas medicīnas metodes, kas ir viegli apgūstamas un pielietojamas lietošanai gan kā ārstniecības metodes, gan mājās apstākļos ģimenes ietvaros. 
Guaša procedūras laikā pa akupunktūras meridiānu gaitu izmantojot specifisku masāžas tehniku, iegūst  "ķermeņa karti", kas atspoguļo pacienta veselības stāvokli. Procedūras ir ar diagnostisku vērtību, uzskatāmi parādot problēmzonas, un terapeitisku iedarbību, ko nodrošina mikrocirkulācijas aktivizācija, venozās un limfātiskās sistēmas drenāžas uzlabošana. 
Procedūras laikā bloķēto meridiānu punktu zonās vēro sīko kapilāru traumatizāciju un sekojoši iespējamu nelielu hematomu veidošanos, kas izzūd dažu dienu laikā. 

Moksa terapija klasiskā tradicionālās Ķīnas medicīnas metode - akupunktūras punktu sildīšana ar speciālu cigāru (klasisko vērmeļu, moderno bezdūmu) palīdzību punktu specifisko terapeitisko efektu sasniegšanai. 

Ārste-kosmetoloģe Gaļina Kaļina ir vadošā guaša un moksa cigāru terapijas speciāliste ar ilggadēju pieredzi medicīnas centrā Kundawell Maskava, Krievija. 
Semināra laikā būs iespēja apgūt metodi teorētiski un praktiski. 

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās zvanot pa tālruni +37126329806 Zanei Jaunbergai vai rakstot epastu zane.jaunberga@gmail.com


Dārgie draugi!

Tuvojas mūsu pirmais Džun Juaņ cigun Latgales maratons, kuru organizē “Kundawell Jūrmala” kopā ar mūsu cigun kluba aktīvo praktizētāju Andri Ļubku.

Tas notiks viesu mājā “Zilgme” gleznainajā Cirmas ezera krastā (60 km no Rēzeknes, apmēram 4 stundu brauciena attālumā no Rīgas).

Sākums 19. Jūnijā 14.00. Noslēgums: 22.06 pēc 10.00.

Dzīvošana: viesu mājā “Zilgme” 2 - 4 vietīgos mājīgi aprīkotos numuros. Dzīvošana ir iekļauta maratona dalības maksā.

Programmā iekļautas padziļinātas 1. un 2. pakāpes Džun Juaņ cigun prakses 3 dienu garumā. Paralēli notiks 1. pakāpes mācību seminārs: 19.-21.06 16.00-21.00. Notiks arī latviskais vasaras saulgriežu ugunsrituāls, kuru svētīsim 21. jūnija vakarā.

Ēdināšana: Turpinam saskaņot ar saimniekiem. Paredzēts ap 10 eiro dienā par 3 ēdienreizēm (būs atkarīgs no dalībnieku skaita).

Dalības maksa: 20 eiro par dalības dienu, neskaitot sestdienu (kopā 60 eiro). Ir iespējams piedalīties arī atsevišķas dienas. Maksa par Džun Juaņ cigun 1. pakāpes semināra apmeklējumu 60 eiro (pensionāriem par ziedojumiem).

Pieteikšanās: Edgars Vasiļevskis tel. 26088071, edgars.vasilevskis@inbox.lv       

www.zilgme.com


2019.gada 11.februārī meistarklase pieredzējušiem imidžmedicīnas speciālistiem ar Jekaterinu Krilovu 

Jekaterina Krilova ir Kundawell Pekinas institūta vadošā speciāliste, 2.pakāpes imidžterapeite. Jekaterina kopš 16 gadu vecuma mācījās pie Meistara Sjū Mintana. Ilgu laiku viņa bija viņa personīgais asistents pacientu ārstēšanā. Daudz zināšanu un imidžterapijas metožu Jekaterina ir apguvusi pa tiešo no Meistara. Viņai ir augstākā medicīnas izglītība, Jekaterina ir pabeigusi Pekinas Medicīnas Universitāti. Savā ārstniecības praksē viņa ar lieliem panākumiem apvieno tradicionālās Ķīnas medicīnas, adatu terapijas un imidžmedicīnas zināšanas.

Meistarklase notiek 2019.gada 11.februārī Kundawell Jūrmala (Bulduros, Jūrmalas slimnīcas teritorijā).
Norises laiks 10.00-17.00, pusdienlaiks 13.00-14.00.
Pieteikšanās: nosūtot e-pastu uz adresi edgars.vasilevskis@inbox.lv vai zvanot pa telefonu +371 26088071.


Laipni lūgti "Kundawell Jūrmala" veselības centrā!

Veselības centrs "Kundawell Jūrmala" ir izveidots kā filiāle “Kundawell” medicīnas un pētniecības institūtam, ko Ķīnā ir dibinājis profesors Sju Mintans. Pirmās veselības programmas Jūrmalā klientus uzņēma 2018.gada martā. 

"Kundawell Jūrmala" mērķis ir radīt veselības centru, kura galvenais uzdevums ir apvienot slimību  aktīvu profilaksi un pacientu izglītošanu. Izmantojot vienoto jeb holistisko pieeju, lielu uzmanību veltīt gan prasmīgai ārstēšanai, gan instrumentiem, kurus, lietojot ikdienā, ir iespējams nostiprināt veselību un būt veselam. Ar dažādu pieredzējušu speciālistu palīdzību tiek veidotas individualizētas  dzīvesveida programmas, lai atgrieztu vitalitāti, dzīvesprieku, smaidu un enerģiju. 

Kārtējais Džun Juaņ cigun apmācības seminārs "Kundawell Jūrmala" centrā 

2019.gada 10.maijā sāksies kārtējais Džun Juaņ cigun skolas 1.  pakāpes apmācības seminārs (15 stundas). Tas notiks „Kundawell Jūrmala“ telpās. 

Pieteikšanās, nosūtot e-pastu uz adresi edgars.vasilevskis@inbox.lv vai zvanot pa telefonu +371 26088071. 

Seminārs notiks 10.-12. V 2019

Piektdien 17.00 - 20.00

Sestdien 10.00 - 15.00

Svētdien 10.00 - 15.00

Vada 1. pakāpes ZYQ instruktori

Jekaterina Stankeviča un Dr. Edgars Vasiļevskis

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .