Jaunumi

Jau 13. reizi tiek organizēta 6 dienu atveseļošanās un mācību programma veselības centrā "Kundawell Jūrmala". Programma notiks 2019. gada 26.-31. augustā.

Diagnostika un ārstēšana, izmantojot tradicionālās Ķīnas medicīnas, cigun un Jī - Sjan metodes.

6 dienu programmā iekļauts:

  • Centra ārstu un imidžterapeitu apskate, konsultācija un veselības programmas individuālā sastādīšana pirms un pēc terapijas kursa.
  • 12  Jī - Sjan terapijas seansi.
  • Jī - Sjan (Yi - Xiang) terapijas metodes ievadlekcija un praktiskās nodarbības
  • 1. pakāpes Džun Juaņ cigun apmācības (Edgars Vasiļevskis, Jekaterina Stankeviča)
  • Ikdienas grupas rīta vingrošana jūras krastā

Programmas cena:

  • Tiek noteikta individuāli pēc iesnieguma saņemšanas

Programmā nav iekļauts:

Transports uz programmas norises vietu, vīza, dzīvošana. Palīdzēsim izvēlēties un rezervēt Jums izdevīgāko apmešanās vietu programmas laikā.

Papildus piedāvājam dažādu nozaru medicīnas konsultantus un terapiju (osteopāts, algologs, Ķīnas medicīnas ārsts, internās medicīnas un pediatrijas speciālisti).

Jūsu komfortam kursa laikā ir iespējama  stacionēšana Jūrmalas slimnīcas dienas stacionārā.

Detalizētai informācijai par programmu, lūdzu sazinieties ar mums telefoniski vai e-pastā!

Aizpildiet pieteikšanās formu, lai pieteiktos dalībai veselības programmā  Kundawell Jūrmala Veselības centrā, Jūrmalas slimnīcā. 

Ceram un drīzu tikšanos Jūrmalā!  
Laipni lūgti "Kundawell Jūrmala" veselības centrā!

Veselības centrs "Kundawell Jūrmala" ir izveidots kā filiāle “Kundawell” medicīnas un pētniecības institūtam, ko Ķīnā ir dibinājis profesors Sju Mintans. Pirmās veselības programmas Jūrmalā klientus uzņēma 2018.gada martā. 

"Kundawell Jūrmala" mērķis ir radīt veselības centru, kura galvenais uzdevums ir apvienot slimību  aktīvu profilaksi un pacientu izglītošanu. Izmantojot vienoto jeb holistisko pieeju, lielu uzmanību veltīt gan prasmīgai ārstēšanai, gan instrumentiem, kurus, lietojot ikdienā, ir iespējams nostiprināt veselību un būt veselam. Ar dažādu pieredzējušu speciālistu palīdzību tiek veidotas individualizētas  dzīvesveida programmas, lai atgrieztu vitalitāti, dzīvesprieku, smaidu un enerģiju. 

Retrīts 3+ Transcendentālā Enerģija, Džun Juaņ Cigun - Jūrmalā


2019.gada 12.-15.septembrī notiks seminārs-retrīts tiem, kam jau ir ZYQ 3. pakāpe. Seminārs - retrīts ļaus dalībniekiem paplašināt savas iespējas darbā ar 3.pakāpi, sagatavoties 4.pakāpes apgūšanai, saņemt jaunas zināšanas un praktizēt Transcendentālo enerģiju. Seminārā apgūsim retrīta prakses, kas nav iekļautas triju pakāpju programmā. Tai pat laikā tās lieliski sader ar jums jau zināmajām praksēm vai tiek izpildītas atsevišķi. Papildus uzsvars ir uz Transcendentālās enerģijas praksi, kas saņemta no Meistara Sjū Mintana Šaolinas retrītos 2001-2019. Īpaša uzmanība tiek veltīta Bāzes mantrai.

Semināru vadīs Latvijas Džun Juaņ Cigun pārstāve Ilona Aleksejeva, viena no pirmajiem 1-ās, 2-ās, 3-ās pakāpes instruktoriem ar tiesībām vadīt maratonus un retrītus.


Pieteikšanās, nosūtot e-pastu uz adresi edgars.vasilevskis@inbox.lv vai zvanot pa telefonu +371 26088071. 

Semināra norises laiki:

Ceturtdien, 12.09.  18.00 - 21.00

Piektdien, 13.09.  18.00 - 21.00

Sestdien, 14.09.  10.00 - 14.00

Svētdien, 15.09.  10.00 - 14.00

Vada 3. pakāpes ZYQ instruktors ar retrīta vadīšanas tiesībām Ilona Aleksejeva.

Dalības maksa retrītā 80 eiro, viena diena 25 eiro.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .