Imidžterapija ir Tradicionālās Ķīnas medicīnas senākā daļa, kuras pirmssākumi meklējami leģendāro ķīniešu ārstu Bjen Čue (407.-310g.p.m.ē)  un Hua To laikā.

Profesors Sju Mintans ir Pekinas Medicīnas un Pētniecības centra “Kundawell” dibinātājs, ASV institūta “Kundawell” direktors, Vispasaules Medicīniskās ci gun biedrības viceprezidents. Viņš ir mūsdienu imidžterapijas jeb domformu terapijas izveidotājs.

Imidžterapija ķīniešu valodā Yi Xiang Yi Xue, kur Yi  - prāts, apziņa, doma; Xiang – attēls, tēls; Yi Xue – medicīna, kas skaidro imidžterapijas būtību – izmantot domformu diagnostikā, ārstēšanā un slimību profilaksē.

Cilvēks Tradicionālās Ķīnas medicīnas un filosofijas izpratnē ir ne tikai fiziska būtne, tai piemīt arī enerģija un gars jeb dvēsele. Slavenais ķīniešu filosofs Laodzi rakstīja: “Ķermenis ir dzīvības mājvieta, enerģija – dzīvības pirmssākums, gars – dzīves veidotājs: ja, kāds zaudē savas pozīcijas, tas nodara ļaunumu visiem. Tāpēc, kad gars vada, un ķermenis seko, ir labvēlīgs rezultāts, bet, kad otrādi, tad tiek nodarīts ļaunums“.

Mūsdienu zinātne tagad spēj pierādīt to, ko senie ķīniešu ārsti jau zināja – apkārt katrai šūnai ir savs, īpašs biolauks. Un šo biomagnētisko jeb biolauku smadzenes spēj uztvert un reproducēt domtēlu jeb imidža formā. Katram veselam orgānam ir  savs raksturīgais biolauks, kura izmaiņas var nolasīt visos trijos aprakstītajops līmeņos.  Tamdēļ imidžterapijā speciālisti attīsta roku jutību, ķermeņa jutību un vizualizācijas spējas. Ar šo metožu palīdzību var tikt atrasts īstais saslimšanas cēlonis.

Rietumu medicīna pēta fizisko substanci – matēriju, taču neņem vērā saikni starp  informatīvo, enerģētisko un fizisko aspektu. 

Imidžterapijā diagnostika un ārstēšana notiek visos trijos līmeņos – fiziskajā, enerģētiskajā un informatīvajā.  Galvenais uzdevums ir atrast pamatcēloni, nevis ārstēt simptomus. Ārstēšana ar imidžterapijas metodēm ļauj mainīt informatīvo līmeni, regulēt enerģētisko un fizisko ķermeni, atjaunot enerģijas resursus un ļaut organisma pašregulācijas sistēmām atkal darboties ar pilnu jaudu.

Kundawell Pekinas institūta 26 gadu klīniskā pieredze un pētniecība parāda klīnisku uzlabošanos sekojošu saslimšanu gadījumos: bronhiālā astma, hronisks bronhīts, starpskriemeļu disku trūces, arteriālā hipertenzija, kuņģa-zarnu trakta hroniskas saslimšanas, impotence, miomas, Krona slimība, hronisks prostatīts, olnīcu cistas, neauglība, hronisks nieru iekaisums, acu slimības, pēc miokarda infarkta un insulta.

Kundawell institūtā norit pētniecība arī smagu vīrusu saslimšanu,  muskuļu distrofiju, dažādu neiroloģisku saslimšanu, cukura diabēta un onkoloģijas jomās.

Kundawell institūta speciālisti strādā vairāk kā 40 valstīs un interese par šo metodi pieaug.